с. Сусково. Сусківський ДНЗ

Наш дитячий садок

СУСКІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ   знаходиться у комунальній власності Сускіської сільської ради.

Юридична адреса Сусківського дошкільного навчального закладу: 89322, Закарпатська область, Свалявський район  с.Сусково №109б, тел.3-42-15.

Засновником Сусківського дошкільного навчального закладу є Сусківська сільська рада.  Засновник здійснює фінансування дошкільного закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

Сусківський дошкільний навчальний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, іншими нормативними актами, власним статутом.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на   55   місць.

Дошкільний навчальний заклад має 3 групи з денним режимом перебування дітей.

Головною метою дошкільного навчального закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного розумового і духовного розвитку.