с. Сусково. Сусківський ДНЗ

Правила прийому

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ В ЗДО

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти у групи загального розвитку здійснюється завідуючим на підставі заяви батьків або осіб, що їх замінюють, з прикладанням наступних документів:

- медичну довідку про стан здоров‘я дитини;

- довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- копія свідоцтва про народження дитини.

1. Під час прийому дітей до ЗДО, його завідувач зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, які їх замінюють, із статутом закладу, іншими документами, що регламентують діяльність даного закладу.

2. Заклад дошкільної освіти веде в установленному порядку облік дітей, які в ньому виховуються та навчаються.

3. За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, перебування у лікувальній установі, санаторії, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють , а також у літній період - 75 днів (не залежно від періоду відпустки).

4. Відрахування дітей із закладу дошкільної освіти здійснюються на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини; за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють; коли дитина не відвідує заклад без поважних причин більше двох місяців; у разі не внесення плати за харчування протягом двох місяців без поважних причин.

5. Переведення дітей з однієї групи до іншої, формування

новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (кінець серпня).

6. Адміністрація дошкільного закладу зобов‘язана письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Забороняється безпідставне відрахування дитини з дошкільного закладу

br /